ANALITYCS kao moderator? - Glasanje

Ovde možete pisati teme o hobiju, sportu, ishrani ... koje ne moraju biti u vezi sa osnovnom temom ovog foruma

Moderator: admin

Ko je za da Analitycs dobije moderatorska prava na forumu Opušteno i Razno

Poll ended at 15 Sep 2012, 23:05

Ne
3
60%
Samo Opušteno
0
No votes
Samo Razno
0
No votes
Opušteno i Razno
2
40%

Total votes: 5

natasha
Moderator foruma

Re: Glasanje

Post by natasha » 06 Sep 2012, 23:34

Analitycs wrote:Recite mi koji je tezultat bio pre vašeg glasanja a koji posle.
Ja sam glasala prva, pre mene je bilo blank, zero na glasačkoj 'artiji.
te kad sam glasala pojavilo se nešto kao: rezultat 100% ZA pošto je moj glas bio jedini

Ali Analytics, moram da priznam da sam glasala pomislivši da je tvoja izjava da želiš da budeš moderator na Opušteno i Razno - iskrena
Kad si posle rekao da te to ne zanima i samo si se zezao i bla bla - izgubila sam interes za rezultate glasanja.
Da sam skapirala da samo palamudiš ne bih glasala.
Nego, ja sam Primuljka snajka Knežopoljka.
talita wrote:Neko napise nesto, onda Analytics mora da se posere na to...pa ili ces da cutis ili da se ukljucis u "diskusija" koja nema ni pocetka, ni kraja, ni poentu...osim ako poenta nije omalovaziti misljenje sa kojim se Analitycs ne slaze, ukazati na nepismenost i neobrazovanje ostalih clanova foruma i naravno na nacitanost, pismenost, obrazovanje i ostar, kriticki i naucni duh doticnog predlozenog druga clana.
hahahahaha, tačno tako Talita
To je u stvari glavni razlog zbog kog sam glasala ZA
mnogo mu je ugodna ta pozicija da stalno sa visine kenjucka na "ove dole" - neobrazovani i religiozni primitivni puk hahahaha

Htela sam da vidim hoće li njegovo Visočanstvo Svetlost Analytics promeniti ploču kad dobije priliku da radi nešto ZA ljude, pošto je očigledno dobro istreniran i izverziran u delanju PROTIV ljudi.
Na žalost, nisam džabe Primuljka.
Izgleda da njega na komunikaciju i život najače stimuliše Negativno
a njegovo Negativno izgleda parazitira na forumima gde ima obilje prilika da se perpetuira.
Neverending story.

Analytics Perpetuum Mobile
Uzmi sta ti odgovara, ostalo zaboravi...

maya

Post by maya » 07 Sep 2012, 09:04

natasha wrote: Da sam skapirala da samo palamudiš ne bih glasala.
Ni ja.

kole

Post by kole » 07 Sep 2012, 09:40

Drage prijateljice,

Za vase obavestenje , kada se nekome dodeli moderatorska uloga(na bilo kom podforumu) on ima mogucnost rada na svakom podforumu i celom forumu ( i odobravanju ili brisanju clanova ) tako da treba biti oprezan kome se dodeljuje moderatorska uloga pogotovo sto je ovo forum nas ljudi koji smo vecina AA clanovi i LICNO se poznajemo,
Analitiksa ne poznajemo i on se nije ni izjasnio kao clan AA prema tome moje misljenje je da on NIKAKO ne bi mogao biti moderator i NARAVNO ja sam glasao protiv.
Ako ga jednom upoznamo licno verujem da bi mogli da razmislimo u ukljucivanju istog u SERVICE

PS ( od dela mog licnog priloga koji dajem na sastancima kao i ostali ) placa se ovaj forum...

ALL BEST, TREZAN i SPOKOJAN dan, Love & Hugs

MOGU MISLITI KAKO CE Anal. IZVADITI MOJE RECENICE IZ KONTEKSTA i prokomentarisati "veoma INTELIGENTNO"
One Day At A Time
D A N A S N E P I J E M

natasha
Moderator foruma

Post by natasha » 07 Sep 2012, 11:46

Analitycs wrote:Ja ne znam kako da vam objasnim da ja nisam ozbiljno mislio kada rekao da sam se nadao moderatorskoj funkciji.
Nema potrebe da objašnjavaš, rekao si jednom i svi su to uvažili. Nema potrebe za dramom.
Analitycs wrote:Ispalo je ipak korisno jer ste kao zverke u snegu pokazali svoje tragove.
Paranoja.
Analitycs wrote:Jedino se nešto ne uklapa s natashom. No, njena izjava je i onako pod sumnjom
Misli šta hoćeš, meni je svejedno.

Pridaješ sebi veliki značaj.
Uzmi sta ti odgovara, ostalo zaboravi...

maya

Post by maya » 07 Sep 2012, 14:09

Analitycs wrote:Ono što mi ovde najviše smeta je ipak "licimurje". Da li to ima veze s alkoholizmom ili ne - ne znam. Moram vas prihvatiti kao takve i biti na oprezu. Ono "hug&love" je tako napadno da ne može biti iskreno.
A zašto misliš da smo svi mi ovde protiv tebe?

To je stvarno paranoja.

Zašto da budeš na oprezu, pobogu?!

Ne kapiram.

nale

Post by nale » 07 Sep 2012, 14:20

Analitycs wrote:Osećam neviđenu neiskrenost.
Nije potrkrepljeno dokazima, osecaj je subjektivan, kao moj osecaj da postoji Bog.
Analitycs wrote: A prema meni, kao uljezu, naročito

Zasto se osecas uljezom, je li te neko nazvao tako?

nale

Post by nale » 07 Sep 2012, 14:34

Pa ja sam mislila da smo se mi izmirili kada je to u pitanju.
Ja priznala da sam pogresila, izvinila se javno i nisam cak ni pominjala kakve si mi pogrdne reci slao u PP :)
Ti, koliko sam razumela, prihvatio izvinjenje.
Za sve nakon toga izjasnjavam se not guilty as charged.
Stvarno, ne znam cime sam te dalje uvredila.
To sto se tebi ne svidjaju moji postovi nije uvreda, niti su moji postovi usmereni protiv tebe, niti namenjeni tebi.

Gde ti je zarez ispred ali....ccccc :)

nale

Post by nale » 07 Sep 2012, 14:42

Nemoj bre, covece, da se nerviras...nije dobro za lepotu ;-)
Petak je, ide vikend, sta ces da radis, ja idem na pecanje :)

nale

Post by nale » 07 Sep 2012, 14:54

Analitycs wrote:Obaveze. Nešto ću valjda uspeti i da pročitam ... da napravim đavolje igralište u svojoj glavi. Mislio sam da ćeš ti u neki manastir da malo postiš, tihuješ,... kad ono, mozak na pašu.
Vidis kako me skroz pogresno dozivljavas ;-)

Hajde, zelim ti lep vikend

nale

Post by nale » 07 Sep 2012, 15:01

Ma ok, ja poznajem i ovakve i onakve...moz' i 'vako i 'nako, kako ti se svidja.

Post Reply