ANALITYCS - otišao je tiho i ušao u legendu

Ovde možete pisati teme o hobiju, sportu, ishrani ... koje ne moraju biti u vezi sa osnovnom temom ovog foruma

Moderator: admin

natasha
Moderator foruma

Re: Napokon

Post by natasha » 26 Nov 2012, 09:08

natasha wrote:I ti i ja znamo da si bosanski dijalekat iz svoje originalne poruke promenio onog trenutka kad si shvatio da znamo ko si.

zbog tebe sam pocela da pazim i da kad odgovaram na post prvo citiram ono na sta odgovaram, upravo zbog te tvoje tendencije da se brises i menjas.
Ne znam šta i ja serem.
Uopšte nije bitno.
Izvini.
Uzmi sta ti odgovara, ostalo zaboravi...

naca
Moderator foruma

Re: ANALITYCS - otišao je tiho i ušao u legendu

Post by naca » 26 Nov 2012, 11:01

Idi Natasha u persun, prodje mi sat ipo vremena citam ko luda i secam se ... hehehehe
(naravno da nisam sve redom procitala, ali jednom hocu)
Ma kako ti je samo uspelo, svaka ti cast.
Sad razmisljam ZASTO mi je sada ovo najbolja ubedljivo tema na forumu.
Cini mi se, ako hocu iskrena da budem, a hocu,
to je zato sto mi nedostaju ogovaranja i prepucavanja i osudjivanja iz "prethodnog zivota".
A prethodni zivot mi je trajao vise od 50 godina,
sada "ucim" da to gore navedeno ne radim, trudim se, ali mi to nedostaje.
Sa tim stvarima mi je danas skoro pa isto kao i sa picem nekada.
Ja necu da ogovaram, kritikujem i sudim, a zelja se iznova javlja, zivlja nego zelja za picem (icon_e_wink)
Sve koji citaju iskreno pozdravljam (icon_razz)
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan...

natasha
Moderator foruma

Post by natasha » 26 Nov 2012, 11:26

Rebus wrote:Za moj ukus je odveć okljaštreno.
Ti si ga prvi okljaštrio.

natasha
Moderator foruma

Post by natasha » 26 Nov 2012, 12:14

Rebus wrote:Bejah prinuđen na neki očajnički potez.
Zašto? Najgore si izdržao, dva puta bio upucan i oba puta se reinkarnirao.
Koliko se ja sećam ti pobeže kad počesmo da te volimo.

natasha
Moderator foruma

Post by natasha » 26 Nov 2012, 12:28

naca wrote:Sad razmisljam ZASTO mi je sada ovo najbolja ubedljivo tema na forumu.
Cini mi se, ako hocu iskrena da budem, a hocu,
to je zato sto mi nedostaju ogovaranja i prepucavanja i osudjivanja iz "prethodnog zivota".
Hoćeš da kažeš da je ovo tema ogovaranja, prepucavanja i osuđivanja?

natasha
Moderator foruma

Post by natasha » 26 Nov 2012, 13:07

Rebus wrote:Baš me voleste, sve u horu pevajući: "bata kole mi ti se kunemo da sa tvoga puta ne skrenemo".
Ti si ovde i to počasni član, a bate nema.
Nije fer da tako pričaš.
Mislim da su ovde skoro svi probali da ti pruže ruku prijateljstva.

A to što se nismo u mišljenjima slagali...
Pa i iskrenost je neki oblik ljubavi, zar ne?
Rebus wrote:Nismo mi ovde da se volimo već da se pomažemo.
Teško to može bez empatije i pozitivnih osećanja...

natasha
Moderator foruma

Re: Šta mi se ne sviđa u AA

Post by natasha » 26 Nov 2012, 15:30

Rebus wrote:maya wrote:
A mene fascinira tvoja nepresušna želja da kritikuješ AA!

Ni jednom rečju nisam spomenuo AA. Mislio sam na članove foruma koji se kao stršljeni obrušavaju na potencijalne sastančare. Pogledajte samo koliko ima ljudi koji se ovde obrate posle mnogo premišljanja. Nakon vaših napadnih agitacija prokunu dan kada su došli na tu ideju i pobegnu glavom bez obzira.

Natasha je mogla, umesto što se sprda sa mnom, napraviti jednu temu sačinjenu od vapijućih ličnih pričica.
Žao mi je Rebus, ali ovo više ne pripada Danijelinoj temi. Ovo je opet tvoje omiljeno – šta mi se ne sviđa...

Toplo ti preporučujem da preispitaš svoj iracionalni strah od grupe ljudi/sastanka. Tvoja reakcija implicira dublji problem na tom polju. Ovde se niko ne obrušava na ljude osim tebe.Mi idemo na sastanke zato što nam oni pomažu, zato što se posle sastanka osećamo bolje, i zato sastanke preporučujemo, jer imamo pozitivno iskustvo sa njima.
Stvarno Rebus, ne zezam se, čak i rečnik koji koristiš sugeriše na neki pretrpljeni teror . Probaj ti to malo da preispitaš, ako ne nekom terapijom onda bar primenom bliske ti restrukturacije kolotečine i ambijenta.

Ako malo preispitaš teme videćeš da ljudi uglavnom zaćute posle tvojih neumesnih izjava poput ove o vapijućim ličnim pričicama, ili one o istonesrećnicima alkoholičarima (na Pukotininoj temi)ili one da je Mara psihicki bolesnik ( posle cega se i obrisala i otisla). Ja ove ljudske ispovesti previše poštujem da bih ih nazivala vapijućim pričicama, a osim toga zašto bih pravila kolaž od ličnih priča kad one vec imaju svoje jasno mesto na ovom forumu?

I na kraju, ja se ne sprdam s tobom niti sa bilo kim drugim. Mislim da sam veoma jasno objasnila razlog zbog kog sam napravila tvoju kolaž temu. I nije ona jedina koja je rekonstruisana, mnoge teme su spojene, prekomponovane ili očišćene, u zavisnosti od njihovog stepena suvislosti. Sve što ne bude imalo poentu i svrhu biće izbrisano kada postavimo nov forum. Ja pokušavam da sačuvam ono što mislim da je vredno čuvanja. Ispada da tvoj lik i delo mi poštujemo više od tebe samog. Možda ne bi bilo loše da primeniš restrukturaciju kolotečine i ambijenta i na polje svog samopoštovanja?

natasha
Moderator foruma

Post by natasha » 26 Nov 2012, 15:50

Rebus wrote: by Rebus » Mon 26 Nov, 2012 15:39
Samo brišite.
Eto vidi sad, pa ja ti citiram postove da bih ih sačuvala, a ti ih sam brišeš.
Ja moram da premestim postove koji ne odgovaraju temi u temu kojoj više po svom sadržaju odgovaraju.
To valjda znaš, kao iskusni admin/moderator štagod.

I kaži mi sad jel to lepo, i da li zbrka koju praviš na Danijelinoj temi sugeriše želju da pomogneš ili da odmogneš?
Mislim kad već prekorevaš izostanak želje da se pomogne ljudima... Meni to što radiš ne deluje kao želja da joj pomogneš.

Piši slobodno, niko te neće brisati ukoliko se budeš držao granica pristojnosti.
A ako se budeš držao tema nećemo ti ni premeštati postove.

natasha
Moderator foruma

Post by natasha » 26 Nov 2012, 16:01

Rebus wrote:Nisam bio nepristojan i držao sam se treme. Sada moram da na neki način izrazim protest. Znam ja da to nikog neće potresti ali moram pružiti maloumlju, jednoumlju i bezumlju.
Nisi se držao teme. Na ličnim pričama bi trebalo da komuniciraš sa osobom koja piše svoju ispovest, a ne koristiš njen prostor da bi se svađao sa moderatorima i ostalim članovima foruma. Po meni je to nepristojno i pokazuje tvoje veliko nepoštovanje prema osobi koja ispoveda svoj problem.

natasha
Moderator foruma

Post by natasha » 26 Nov 2012, 16:05

Rebus ne prestaneš li da multiplikuješ tuđe postove na Danijelinoj temi banovaću te.

Post Reply