ANALITYCS - otišao je tiho i ušao u legendu

Ovde možete pisati teme o hobiju, sportu, ishrani ... koje ne moraju biti u vezi sa osnovnom temom ovog foruma

Moderator: admin

Post Reply
nale

Re: Mogu kako hoću

Post by nale » 07 Sep 2012, 14:37

Analitycs wrote:
talita wrote:Je l' ti pomaze barem ucestvovanje na ovom forumu?
Nažalost, ne. Sve do sada ovaj forum služi isključivo za regrutovanje novih "sastančara". Zašto je to tako, niko mi nije objasnio. I tu se vidi "licimurje", "dođi na sastanak" ili "ko te jebe". Nema razgovora, nema razmene iskustava, samo besmisleno ubijanje u pojam stupidnim tekstovima. Beskrajnim ponavljanjima jednog te istog i sl.
Pa sta te onda motivise, mazohizam, sadizam, sado-mazohizam...ili nada da ces ipak ovde pronaci odgovore na svoja pitanja i resenje svog problema?

maya

Post by maya » 07 Sep 2012, 14:47

Analitycs wrote:
aurora wrote:Život ima mnogo lepše planove i ideje od mene.
Ma, slažem se, ali ne smemo ići u krajnost. Sve verovatno zavisi i od čoveka i situacije u kojoj se nalazi. Ja sam verovatno pročitao sve ispovesti ovde a i mnoge druge. Po tome ja sam daleko od alkoholičara. Ima li neki blaži primer a da je ipak u igri? Ono, bez jarka, ispiranja, tuča, zatvora, otkaza,...
Naravno da ne treba ići u krajnjost.

Evo, ja sam blaži primer. Nikad nisam bila u jarku, niti u zatvoru, na žalost, ni otkaz neće da mi daju...( Ovo je mala šala. Oni koji znaju šta ja mislim o svom poslu, shvatiće. )

Analytics, ja pijem kao ti, svaki dan, kod kuće, moje opijanje je isplanirano i savršeno organizovano.

Ja ne mogu za sebe da kažem da nisam alkoholičar.

Zašto?

Zato što ja ne želim da pijem! A ipak to radim.

Ne mora čovek da pije cisterne alkohola i da svaki put doživljava delirium tremens ( da li se tako kaže? ) pa da tek onda bude alkoholičar.

Ako ja nešto radim, a ne želim to da radim i osećam da nešto nije u redu, zar treba da sumnjam da imam problem?

I, Analytics, nisi u pravu da svi ovde jedino žele da te dovuku na sastanak.

Da li sam te ja ikada pozvala na sastanak?

maya

Post by maya » 07 Sep 2012, 14:58

A zašto onda pitaš: da li ima neko kao ja?

Ignorišeš me?

A ja glasala za tebe!

Eeeee....

:)

nale

Post by nale » 07 Sep 2012, 14:59

[quote="Analitycs"]A, ne znam. Nadam se da tebi pomažem time što ti dozvoljavam da sikćeš to zlo prema meni, između ostalog. Tu je moja, možda životna, greška što pomažem kome god mogu a kad meni nešto zatreba,..., e, onda to mora da se plati, zasluži,... A izuzetno retko od koga zatražim pomoć.

Iskreno, meni ne pomazes.

Objasni, molim te, to zlo koje sikcem prema tebi?????

Sta ti to vidis, covece?

Reci mi konkretno cime sam te uvredila, mozda i jesam, a da mi nije bila namera.

nale

Post by nale » 07 Sep 2012, 15:11

Analitycs wrote:Ponovo sam danas pročitao tvoje prve postove i pokušavam da te shvatim. Za sada bezuspešno.
Veruj mi, nije ti ni potrebno da me shvatis, ali ti mozda pomogne da me prihvatis takvu kakva sam :)

nale

Post by nale » 07 Sep 2012, 15:24

Analitycs wrote:... i pobegnem glavom bez obzira da ne bih slučajno oskrnavio tvoje "svete" teme.
opet dramis..ja ti nisam rekla nigde da bezis, bilo mi je drago kada sam videla da su neki postovi (ukljucujuci i moje) pomereni na drugu temu, ali na tu odluku admina nisam uticala.

ali, dobro, tvoje pravo da krojis svoju realnost kako ti odgovara.

naca
Moderator foruma

Post by naca » 13 Sep 2012, 09:55

opa batoooo, bravo Analiticki,
svaka cast (icon_e_smile)
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan...

nale

Post by nale » 13 Sep 2012, 10:13

Image
Last edited by nale on 13 Sep 2012, 10:17, edited 1 time in total.

nale

Post by nale » 13 Sep 2012, 10:19

nale

Post by nale » 13 Sep 2012, 10:25

OK, aj cao zdravo, nisam danas raspolozenja za filozofiranje.

Svaka cast na 20

Post Reply