Iz dana u dan lazem sebe i druge!!!

Na ovom forumu možete da ispričate svoju ličnu priču, od početka do kraja. Alkoholičari, kockari, radoholici, zavisnici od droge, hrane, ljubavi/seksa, drugih ljudi - svi ste dobrodošli. Samo Vas molimo da se ograničite na vašu ličnu priču bez komentara i odgovora. Svačije iskustvo je podjednako vredno i značajno.
Ivan81

Re: Iz dana u dan lazem sebe i druge!!!

Post by Ivan81 » 16 Jun 2014, 14:11

Dobro je danas,dobro je isto...drzim se a i sve manje razmisljam o svemu ovome,bitno je naci zanimaciju uvece,to sve resava...

Pozz Naco...

zvezda

Post by zvezda » 16 Jun 2014, 19:04

Zanimacija je kljuc!
Ustvari izlazak iz uobicajenog modela, koji se uvek zavrsavao, hmmm znamo kako, je osnova postavke novoga nacina funkcionisanja. Ti znas koji su tvoji trigeri, ja znam svoje, e sad je na nama da ih predriblamo ( mislim u aktuelnom fudbalskom zargonu (icon_e_biggrin) ). A Kako cemo to? Pa tako sto cemo stvoriti nova interesovanja i stalno cemo imati neku loptu medju nogama na koju cemo prebaciti fokus. Jedina opasnost je da ne smemo sebi da dopustimo da se opustimo posle privih par nedelja jer .... " djavo ispod sesira" strpljivo ceka (inace ne bi bio djavo, zar ne? (icon_e_surprised) )

Kuckamo se (icon_e_smile),
Zvezdanica

zvezda

Post by zvezda » 17 Jun 2014, 10:37

Ciao Ivane (icon_e_smile)
Dan 5., zar ne?
Meni je super poceo, raspisala sam se na svojoj temi, smisljam neka druzenja u popodnevnim satima, mozda padne i bioskop.
A ti? Pravis li unapred svoj dnevni mali plancic rada na sebi i za svoje zadovoljstvo?
Evo ga moj (radosno izmenjen jutros):
- kafa, dzama, mejl, aa forum/Ivan, skajp
- tus i odlazak u kupovinu
- rucak uz obavezni bla,bla sa decom
- posao (pisanje......)
- ceking mejlova,aa foruma
- oko 20pm jos uvek nepotvrdjen bioskop ili kolacici i kafa negde u gradu
- setnja do kuce
- meditacija
- citanje za uspavljivanje
- the end

Ivan81

Post by Ivan81 » 17 Jun 2014, 14:00

Posla preko glave a i glava boli hocu da odlepim...dan 5
Imam danas bas dosta posla,popodne spavam obavezno.
Veceras fudbal,jedem,fudbal,spavam...
Varim ove cigare ko lud,malo me to ubija,cini mi se nisam ovoliko pusio ranije,pa sad na njima iskaljujem bes.
Sve u svemu guram nekako,vreme prolazi,novo dolazi i tako...bice ok.

Pozz Ivan.

zvezda

Post by zvezda » 17 Jun 2014, 16:29

Proci ce glava, malo ti ni ovo vreme ne ida na ruku tj na detox ;).
Ni ja trenutno nisam u hepi raspolozenju ali to je onaj ocekivani roller coaster. Nece me savladati. Kuckacu na ovom forumu dok god me ne prodje sta god da me je spopalo!
Dobar je taj plan sa klopom, spavanjem i fudbalom. Ovo sv.prvenstvo ti je uletelo kao kec na 11 da ti da zanimaciju bez da je sam iskopavas i trazis. Ja sam od NG 2013. odlucila da poslusam starije i iskusnije recovery alco., ozbiljno shvatila HungryAngryLonelyTired kao i to da sebi ne dozvolim prazan hod tj bleju i dosadu ( takvo stanje kod mene je dusu dalo da se dopuni casom vina). Zato sam pocela da pravim planove za svaki dan (ujutru ili uvece, svejedno).

Drzi se i samo guraj dan po dan. Heeej, pa danas nam je 5. :)))
Tu sam ako mogu da pomognem bilo kako.
Z.

Ivan81

Post by Ivan81 » 17 Jun 2014, 21:50

AHAHHAHA GLEDAM MEKSIKO-BRAZIL EEEE KAD ISKOCI ONA REKLAMA UZMI JELEN PIVO SIGURNO DOBIJAS... (icon_twisted) (icon_twisted) (icon_twisted) KAO UZ JELEN PIVO SIGURNO DOBIJAS...DOBIJAS PROBLEM.

P.s. utakmica je mrak

Pozz Ivan...

Ivan81

Post by Ivan81 » 20 Jun 2014, 00:51

Preumoran,nervozan,dosadni dani ko godina....trpim,ne znam kako ali trpim...

Sve gledam popreko,danas se svadjam,jbt...ovo nisam ja.

Pozz svima... Ivan

FUDBAL JE VEČERAS KRŠ...

zvezda

Post by zvezda » 20 Jun 2014, 08:46

Hi-ho Ivane prijatelju i saborce (icon_e_smile)

Drago mi je sto si jos uvek tu i boris se (uplasila sam se malo (icon_e_sad) ), a nije mi drago sto nisi ok (ali i u tom sr... smo skupa, uostalom verovatno si procitao moju kuknjavu).

Da li bi vise voleo da si danas ustao mamuran i razvaljen od alkohola, da se osecas toliko lose da bi zeleo da te nema, da pokusavas da se setis kako si dosao do kuce,kreveta, sta si pricao, da li si nekoga uvredio......? Ja ne bih! TO nisam ja! To je pijana/bolesna ZVezda koja tada samo misli kako da se napije i anestezira mozak, ne bi li na taj nacin pobegla od problema (i dosada je problem) sa kojima ne zeli (zato sto ne ume!!) da se suoci.
Znam da ne znam ko sam zapravo prava JA, zato sto sam se previse godina krila (u mom slucaju i bez alkohola) i gradila neki lazni imidz. Uz "pomoc" alkohola (i zivota koji nam uvek namesti zadatke koje moramo da resimo ne bi li Rasli i Porasli u sto bolje nas ;)) ja sam dogurala do dna (za svakoga je dno na razlicitoj dubini).

Ne mogu i ne zelim da alkohol dominira mojim zivotom i odredjuje moje ponasanje, misli i osecanja.
Koliko god da mi ne priju,plase me i zbunjuju osecanja i osecaji koji mi se sada javljuju, znam da je to za moje dobro i znam da sam sada trezna i mnogo bliza pravoj SEBI nego sto cu ikada biti pijana.
Dragi Ivane nije lako ziveti trezan zato sto su nam za to potrebne nove alatke i vestine koje nam omogucavaju da se kroz zivot nosimo sa raznim situacijama i osecanjima ali ja sam voljna da ih savladam i naucim. Voljna sam da se PROMENIM. Kazu da zivot cini neprekidan niz promena. Kada se otvorimo prema promeni/promenama ....nase je Carstvo nebesko :)).
Uh, moram na posao.

Danas nam je 8.dan. Usli smo u drugu nedelju, jeeeee.
Samo napred, vazno je da se krecemo! (prolazno vreme u ovom slucaju nije bitno)

Veliki pozdrav,
Zvezda

P.S. Tesla: " Izvor vecine bolesti je u duhu. Zato duh i moze da izleci vecinu bolesti"

zvezda

Post by zvezda » 20 Jun 2014, 18:17

Kako guras Ivane?
Ja sam danas mnogo bolja nego juce, kao da nisam ista osoba. A mozda i nisam ;)
Idem u kratku, brzu setnju (najela sam se kao prasica) a kada se vratim spremacu neke kolacice, hahaha i bicu srecna, trezna i....debela.

Baci po neku rec kada stignes....

Ivan81

Post by Ivan81 » 25 Jun 2014, 10:16

Pao sam 22.06. sa 3-4 piva,pa sam sam sebi gadan bio ova dva dana,nisam se ni napio (barem da jesam) nego neka proslava i eto...posle sam se samo iznervirao sto sam ga uopste i popio tako da sam bio ljut na sebe ova dva dana...sad opet ponovo,jbg...ali bolje je nego pre.Svako vece je tad bilo po 3-4 piva,dobro sam idem iznova...trudim se.

Pozz svima...

Post Reply