politoksikomanija,recidivi,i jos po nesto

Na ovom forumu možete da ispričate svoju ličnu priču, od početka do kraja. Alkoholičari, kockari, radoholici, zavisnici od droge, hrane, ljubavi/seksa, drugih ljudi - svi ste dobrodošli. Samo Vas molimo da se ograničite na vašu ličnu priču bez komentara i odgovora. Svačije iskustvo je podjednako vredno i značajno.

Moderator: admin

Vladimir

Re: politoksikomanija,recidivi,i jos po nesto

Post by Vladimir » 05 Jan 2010, 00:21

Dragi prijatelji,
čitam svoje postove gore i ne mogu da ih prepoznam,pitam se koji ih je čovek pisao,ja ga ne poznajem...Trezan sam i čist,Bogu hvala,punih šest meseci i još uvek u pojedinim trenucima ne mogu da poverujem koliko mi je dobrog doneo oporavak uz program AA.Skoro da ne prođe dan da se ne zahvalim Bogu što me je poslao kod vas,i sada sam u to potpuno siguran,spasao mi glavu.Živim život u oporavku punim plućima,ima naravno i loših dana,ali uz pomoć alata koje ste mi dali,prevazilazim ih i mirno sačekujem one divne dane,kojih ranije nisam ni bio svestan.Naučili ste me kako mogu da budem srećan.Naravno,svestan sam svoje bolesti,i nijednog momenta ne zaboravljam da je ona tu,i da će se vratiti ako odstupim od osnovnih stvari.Oporavak je konstanta koja traje celi život,ali naravno,dan po dan.
Još jednom vas pozdravljam i od srca vam se zahvaljujem,dragi moji

Vladimir alkoholičar

Vuk
Moderator foruma

Post by Vuk » 05 Jan 2010, 00:24

Da si nam živ i zdrav ljubi te brat!
HUG!
Moon child

Vladimir

Post by Vladimir » 05 Jan 2010, 00:39

BIG HUG i tebi,

brate moj.Pozitiva koju širiš je iskustvo koje treba doživeti.Drž se i nastavi tako,sigurno ćeš mnogima pomoći kao što si i meni.Pozzz

naca
Moderator foruma

Post by naca » 05 Jan 2010, 09:02

Vladimir wrote:Trezan sam i čist,Bogu hvala,punih šest meseci
Bravo, Vlado majstoreeeeeeee, :clap: :clap: :clap:
Nastavi da dolazis ... ;)
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan...

kole

Post by kole » 05 Jan 2010, 14:20

E pa svaka cast dragi prijatelju Vlado, :think:
Cestitam ti od sveg srca,
SVE najbolje,
VEEELIKI ZAGRLJAJ .
:D
One Day At A Time
D A N A S N E P I J E M

Bora

Post by Bora » 10 Jan 2010, 03:46

Kapa dole Vladimire,
sta da ti kazem, nastavi, na pravom si putu. Koraci su tu da se prave ali i da se prelaze. Od tebe zavisi kojom brzinom ce sve to da ide. Kod nas vole da kazu: "Sto je brzo, to je i kuso", ovde to ne vazi. Sto pre dodjes do cilja (10,11,12), to ti vise vremena ostaje za zivot. Jedan drugaciji, istinitiji, cistiji zivot. Mi zivimo dan za dan, i koliko toga se desi u jednom danu, a sada zamisli sve to ali u DIC (drugacije, istinitije, cistije) varijanti!
I jos nesto, ne mogu a da ti ne napisem, odnosno primetim. Ja ne bih rekao da te je Bog poslao u AA. Ubedjen sam da te je doveo.

natasa

Post by natasa » 11 Jan 2010, 04:33

Vladimir wrote:Živim život u oporavku punim plućima,ima naravno i loših dana,ali uz pomoć alata koje ste mi dali,prevazilazim ih i mirno sačekujem one divne dane,kojih ranije nisam ni bio svestan.
Cool brate!!! :romance-smileyheart:
:text-welcomewave: navrni, kad god
Kad učenik bude spreman guru će biti tu.

Post Reply