Muzicka kutija

Na ovom forumu možete da ispričate svoju ličnu priču, od početka do kraja. Alkoholičari, kockari, radoholici, zavisnici od droge, hrane, ljubavi/seksa, drugih ljudi - svi ste dobrodošli. Samo Vas molimo da se ograničite na vašu ličnu priču bez komentara i odgovora. Svačije iskustvo je podjednako vredno i značajno.

Moderator: admin

Post Reply
ognjenasi

Muzicka kutija

Post by ognjenasi » 26 Apr 2010, 02:17

Sad dok sedim za ovim kompjuterom lagano pisem i mislim da ce mi se creva spojiti sa mozgom jer nisam gladan hrane vec ponekog sexa i malo ekstaze, ne u obliku droge vec u obliku sveprisutne ljubavi, slusam Rammstein.. Sad kucam po tastaturi i moja misao visi na crvenom krstu koji je zakucan u mojoj podsvesti.. Bela vila bi mogla da zategne svoj beli luuk i da pogodi lice mojih muka, ali za sada nece biti toga kao sto nije ni bilo par godina. Mozda samo u krizi i u znojavim snovima gde me siluje paranoja i gde mala deca koja imaju moje lice se igraju sa majkom moje glave koje je skoro operisala tumor. Nadam se da ce sve biti u redi.. BOZE daj ako si tu, ne daj je da ode. Ali bezobzira sto je ona i dalje tu moji nagon za lenoscu i moja ledja se vec neprimetno okrecu ka njoj.. Misao ide ali nije bitna ni meni ni nikome jer to je samo trenutak i bas me briga sta ce misliti drugi.. bla bla bla hranim ego hranim ego.. Ego je veliki i raste kao tumor i treba ga odstraniti sada, ovog trenutka dok oci se slivaju po prstima koji siluju tastaturu.. Bice ljudi lepoga i zdravoga i svakoga ce od nas pomilovati vecna majka ali samo budite TU.. Da li ce doci apokalipasa ili cu ja biti trezan do kraja zivota, dana ili ce sve majke na svetu imati da nahrane decu ili cu zaboraviti da popijem terapiju koju tako redovno pijem bezobzira sto mi ne treba i sto vise ne osecam njen tupi zagrljaj, koji me je odveo vise puta u pustinju gde sam umro od zedji za ljubavlju, ili cu naci devojku ili mozda ne, NIJE BITNO isto kao sto je bitno... VEceras cu se upoznati sa gospodinom, koji me voli toliko da bi me pojeo.. Pojeo bi i meke i tvrde delove mog postojanja.. To vece je bilo kao juce i taj gospodin je bio porok koji mi je pruzio iskustvo, bolest i ljubav, zivot i smrt.... Covek je jednom otisao na most da se ubije.. Bila je zima i mrtve ptice nisu cvrkutale vec su pozabadale svoje male nevine kljunove direktno u zemlju. Most je milovao stopala samoubice.. Polako skupljali su se ljudi i gledali u sliku mosta i samoubice. Sta se to desava? Krenuli su da navijaju..SKOCI, SKOCI! njegov skelet je zamrznut.. " Ne ja sam sam hteo da vidim kakav je pogled sa mosta" branio se samoubica.. SKOCI, SKOCI! I sta se desilo? Na kraju ga je gurnula jedna zeljna figura... SKOCI, SKOCI! I tako ja skacem sa jedne tipke na drugu dok gledam zenske preko neta i samozadovoljavam se kao neki tupan poslednji. FAcebook, Chatbook, Myspace sve je to MYisolation..Leto dolazi kao sto i smrt dolazi i sve je to u redu kao sto je u redu kad pusis cigaru na pauzi na lecenju i uzivas u svakom dimu jer ti je to jedina dozvoljena smrt supstanca.. U nama se nalazi i zensko i musko.. Svi smo mi ukrali nekada neciji poljubac i sacuvali ga u sebi ne bi li postali sami sebi dovoljni.. Ali taj poljubac je opet ukraden od nas samih, bacen u mrak i mi smo izgubili sansu da postanemo hermafroditi. Ja sam od svih supstanci psihoaktivnih najvise voleo alkohol tj pivo i takodje speed. Jedno oduzima a drugo daje fokus.. Ali sve u svemu sve su to iluzije.. Ljubav je bitna, narocito ljubav prema sebi.. Zagrlio bi dete u sebi ali je ono previse hladno.. Trezven zivot daje pozitivne stvari danima kao sto devojka daje svoje telo rukama ljubavi.. Neka deca nikada nisu imala majke.. Ona nemaju svoj pupak kao sto mi imamo. I ta deca zele bolest svojim majkama koje ih nisu rodile.. Mi imamo pupak i budimo srecni zbog toga!!!!! :violin:
Asiasi

Post Reply