Još jedan dan

Na ovom forumu možete da ispričate svoju ličnu priču, od početka do kraja. Alkoholičari, kockari, radoholici, zavisnici od droge, hrane, ljubavi/seksa, drugih ljudi - svi ste dobrodošli. Samo Vas molimo da se ograničite na vašu ličnu priču bez komentara i odgovora. Svačije iskustvo je podjednako vredno i značajno.

Moderator: admin

mara

Re: Još jedan dan

Post by mara » 25 Apr 2012, 21:56

Nisi dobro razumeo..rekla sam nije kriminalac....procitaj ponovo a i ne moras.....

kole

Post by kole » 26 Apr 2012, 08:14

Evo ga,
pojavio se nas prijatelj- lovac na sitne greske omaske i sl.
Bog sigurno zna tacno zasto nam takve "lovce" stavlja na put.
Moje je da cutim i da slusam sta mi porucuje, jedino mi nije drago kada se ljudi grubo obracaju jedni drugima i pitaju se o njihovoj normalnosti...

Pozdrav i sve najbolje svima
One Day At A Time
D A N A S N E P I J E M

naca
Moderator foruma

Post by naca » 15 Jun 2012, 09:33

mara wrote:kreni sa zdravim zivotom.....obavezno samo zdrava ishrana......fizicka aktivnost...nadji nesto sto volis i neguj to svaki dan po malo i onda sve vise i vise.....i posle nekog vremena shvatices da se ceo tvoj pogleda na svet promenio.....najveca greska kod ljudi koji imaju neku zavisnost sto nemogu da prestanu da se prisecaju losih slika iz proslosti
Heeej Maro, draga, bas ovako slicno pise u jednoj knjizi koja se zove "Ziveti trezno"
Citam je cesto i trudim se koliko god umem da bas TO silom primenjujem - jer ne umem jbt.
Uspeva mi pomalo ;)
P.S. ne volim fizicku aktivnost, ne jedem dobro (ili mnogo ili nista), nemam nista sto bas volim (trazim se),
e, bas TO pocinjem sada da menjam iako ne volim, jer
ima jedna izreka

"Ako budes radio
ono sto si UVEK radio,
dobijaces ono sto si uvek dobijao"

Tako ja razumem ovo, da ne bih pila bukvalno MORAM da menjam navike i razmisljanje.
Pozdrav Nika, nadam se da ti je bar malo bolje, grlim <3
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan...

mara

Post by mara » 17 Jun 2012, 23:04

od svih pet trenera na mom poslu....troje njih ne jedu zdravo ali treniraju svaki dan...druga dvojica jedu zdravo svaki dan i treniraju.....prvi utisak kad sam otisla na posao...mislila sam da su ludi jer se non stop smeju i puni su neke energije i pozitivni....zezaju se ...sale.....meni je bilo neprijatno sto se ja tako ne smejem pa sam pocela na silu.....odkad treniram i ja imam taj nalet energije ...pa i ljudi oko mene su pozitivni i vise se ne smejem na silu da bi se uklopila......

mara

Post by mara » 17 Jun 2012, 23:06

eto sta cini zdrava hrana i vezbanje......luci se hormon srece...kao i pozitivni ljudi oko tebe...a ne depresivni negativci.....a i ona stara poslovica skimsi takav si....ima istine u njoj

mara

Post by mara » 17 Jun 2012, 23:07

...kada bi tako bilo i kuci.......uf

naca
Moderator foruma

Post by naca » 18 Jun 2012, 09:29

E, kada bi uvek bilo tako i kuci ;)
Pozdrav Maro <3
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan...

Post Reply