od jedne do druge zavisnosti...

Na ovom forumu možete da ispričate svoju ličnu priču, od početka do kraja. Alkoholičari, kockari, radoholici, zavisnici od droge, hrane, ljubavi/seksa, drugih ljudi - svi ste dobrodošli. Samo Vas molimo da se ograničite na vašu ličnu priču bez komentara i odgovora. Svačije iskustvo je podjednako vredno i značajno.

Moderator: admin

natasha
Moderator foruma

Re: od jedne do druge zavisnosti...

Post by natasha » 29 Apr 2013, 14:05

Imam jednog prijatelja sa kojim se u retko cemu slazem. Imamo veoma slicna interesovanja ali o temama prema kojima gajimo zajednicko interesovanje, pa cak I strast, najcesce mislimo veoma razlicito.

Medjutim, uprkos potpuno razlicitim pozicijama iz kojih nastupamo, I uprkos tome sto se posle diskusije skoro nikad ne slozimo u stavu, ja obozavam da razgovaram sa njim.
Zasto?

Pa valjda zato sto ni on ni ja nemamo ambicije da ubedjujemo jedno drugo u svoju istinu. U startu prihvatamo da smo razliciti, ne zelimo da menjamo jedno drugo. Ne zelimo da kontrolisemo tok diskusije. Samo smo zainteresovani da cujemo drugacije misljenje, I jedno drugom sluzimo kao prozor u svet drugacije logike od one koju mi u svom svetu primenjujemo.
Uzmi sta ti odgovara, ostalo zaboravi...

natasha
Moderator foruma

Post by natasha » 09 Jul 2013, 06:31

"Plivati s tokom je jednostavno, samo ako naucis da mu se prepustis. Veoma cesto plan koji Univerzum ima za nas je neupodivo bolji od onog koji sami napravimo. Sve sto je potrebno jeste da mu verujemo!"
( Rece Ivana Kuzmanovic a ja prepoznah kao istinu)
Uzmi sta ti odgovara, ostalo zaboravi...

zvezda

Post by zvezda » 18 Apr 2014, 15:15

natasha wrote:"Plivati s tokom je jednostavno, samo ako naucis da mu se prepustis. Veoma cesto plan koji Univerzum ima za nas je neupodivo bolji od onog koji sami napravimo. Sve sto je potrebno jeste da mu verujemo!"
( Rece Ivana Kuzmanovic a ja prepoznah kao istinu)
da,da, da MU verujemo!
zasto je sve sto je toliko jasno i jednostavno tako tesko za ucenje?
zag,
Z.

Synthetics

Post by Synthetics » 11 Aug 2016, 16:41

Image

danijela...69

Post by danijela...69 » 29 Nov 2016, 01:10

ovo je neverovatno!
kao da sam ja ovo pisala!
pronasla sam se u svakom opisu, u svakoj recenici!

Post Reply