MOJA PRICA

Na ovom forumu možete da ispričate svoju ličnu priču, od početka do kraja. Alkoholičari, kockari, radoholici, zavisnici od droge, hrane, ljubavi/seksa, drugih ljudi - svi ste dobrodošli. Samo Vas molimo da se ograničite na vašu ličnu priču bez komentara i odgovora. Svačije iskustvo je podjednako vredno i značajno.

Moderator: admin

Post Reply
kole

MOJA PRICA

Post by kole » 09 Jul 2012, 01:26

Za sebe nisam nikada ni u najludjim mislima mogao da predpostavim da cu postati alkoholicar.
Moguce da sam takav i rodjen i da su mi preci ostavili alkoholizam u amanet u sucusnim celijama negde duboko.
Sada vise ni ne razmatram da li sam rodjen takav ili sam postao, bitno je da znam i da sam priznao sebi i drugima da sam alkoholicar, da sam nemocan pred alkoholom i da ne mogu da upravljam svojim zivotom cak i kada ne pijem. A naravno da nisam mogao da upravljam svojim zivotom kad god sam pio.
Moja secanja na alkohol sezu duboko u detinjstvo kada sam imao 7-8 godina i kada sam jedva cekao porodicni Nedeljni rucak kada bi se svi okupili oko stola i meni bi tada dali da popijem jedni rakijsku casicu piva. Svi su se cudili kako se ne mrstim na gorcinu piva i kako sa osmehom popijem to svoje jednonedeljno sledovanje. Osecao sam se vazan i stariji nego sto jesam. Uvek sam voleo da budem u centru paznje i da zabavljam ljude bilo kako ,samo je vazno da se svi smeju-makar i meni i da me hvale kako sam pametan...
Last edited by kole on 17 Nov 2012, 21:54, edited 1 time in total.
One Day At A Time
D A N A S N E P I J E M

mara

Re: MOJA PRICA

Post by mara » 24 Jul 2012, 20:57

Kole ja te podrzavam i idemo dalje.....kako je to interesantno i ja sam imala slicna iskustva iz detinjstva ali sa hranom....posto me je najvise baka cuvala uvek smo pravili zajedno razvlacili pite ,proju...i sve sto najvise goji i to je bio nas poseban trenutak..smejali smo se i vreme je brzo prolazilo....moram da kazem da je bila jako dobar kuvar...tu su nastali poceci moje opsesije hranom...ili mama koja je jedina donosila sendvice dok se igramo na ulici sa lebom masti i srvene paprike....

Post Reply