Yebes zivot bez rakije

Ovo je forum za one koji tragaju za odgovorom na pitanje šta je oporavak… I one koji tragaju za sugestijama i savetima: kako sprečiti recidiv, kako prebroditi krizu… Ispričajte vaše priče o krizama i recidivima, pretvorimo greške u proces učenja…

Moderator: admin

Post Reply
Nick

Yebes zivot bez rakije

Post by Nick » 07 Feb 2009, 20:45

tako sma nekad mislio i nisma mogao ni da ga zamislim bez.
Sva moja snaga i "mudrost"su dolazile korz cirku.KOja je to prevara i koje ubedjenje.Zamislite koliku moc taj alkoholi je imao nadamnom...prosto neverovatno d aje toliko vremena uzelo da ja to shvatim.
Nije ni vazno to je proslost vazno je d asam ja danas trezan i mislim samo na danas.
Mislim na danas dal bih mogao d apomognem nekome ko ima isti problem koji sam ja imao...
Ta pomoc je magicna tu je najveci "trik"svaka pomoc se vraca stostruko,a verujte da nikad nisma pomogao d abi mi se vratilo lai se tako desilo.
Biti slobodan ali istinski slobodan hodati uspravno i sve gledati pravo u oci sa zeljom da je svima lepo i da se sa svima podeli zadovoljstvo.

Nemogu a da nepomislim zasto mi je uzelo 35g da dodjem do shvatanja da je za mene alkohol najveci nepritaelj i d anemam druge neprijatelje.??
kako da to isto objasnim bilo kome drugom ko je jos ubek bolestan?

ZASTO SMO MI SHVATILI A NEKO NIJE?
JA VERUJEM DA SMO IZABRANI OD BOGA I DA SMO DOBILI DIVAN DAR KOJI MOZEMO DA ZADRZIMO SAMO AKO GA PODELIMO SA NEKIM DRUGIM.

drizte se,volite se

ljubav je moc prijatelji moji.
da Vi znate koliko ja Vas volim....da znate koliko snage ste mi dali u momentu kad mi je bilo jako jako tesko,ali sma znao da ima moje priatelje...
hvala Vam sto ste moji prijatelji

voli Vas Vas nick alkos

naca
Moderator foruma

Re: Yebes zivot bez rakije

Post by naca » 07 Feb 2009, 21:41

Nick wrote:da Vi znate koliko ja Vas volim....
Volim i ja Vas!

(Dragi Nik, mozda ti neces razumeti ovu recenicu,
ali ona je na ovim nasim prostorima postala CUVENA
kada ju je izgovorio jedan diktator, ali o tome ovde necu pisati :naughty: , pst !!!)
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan...

Nick

Post by Nick » 08 Feb 2009, 13:18

Drana moja drugarice,
Bolje da Ti i ja pisemo o sexu moda se i slozimo.Ovde sa ovim ima da postanmemo jos nepijatelji.
Znas ja sam se vratio u zemlju 89 i bio tu do 1993,a posle sam cesto dolazio neko vreme sam ziveo mesec tui mesec u americi.
Pilo se sljokalo se i rat se gubio dan za danom.Nije uredu da o tome pricamo ovde,ali da ponovim
Volim i ja Vas

naca
Moderator foruma

Post by naca » 16 Feb 2009, 23:35

Nick wrote:Ovde sa ovim ima da postanmemo jos nepijatelji.
:shock: :shock: :shock:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan...

natasa

Post by natasa » 17 Feb 2009, 08:24

naca wrote: Nick je napisao:Ovde sa ovim ima da postanmemo jos nepijatelji.

:shock: :shock: :shock:

Hahahhahahaaaaaaaaaaa!!!! :laughing-rolling:
Kad učenik bude spreman guru će biti tu.

integralni

Post by integralni » 29 Mar 2009, 11:46

Gledamo miki mausa moja trogodisnja cerka i ja i smejemo se. :D Vec bi zaplitao jezikom i dan bi mi prosao u grcu u prethodhom vremenu opijanja.Zahvalnost je ono sto osecam u vezi s tim.AA mi je otvorio oci.Hvala Vam!

HenryHooge

Yebes zivot bez rakije

Post by HenryHooge » 21 Mar 2019, 13:11

Mislim da je to onaj princip, u malim dozama moze pomoci, u velikim odmoci. Kao npr. hipomanija.
Ako je umerena, ucim vise, spavam manje, postizem sve, kad je izrazenija, kao muva bez glave se ponasam.

Post Reply