ima li koga ovde uopste?

Na ovom forumu možete da ispričate svoju ličnu priču, od početka do kraja. Alkoholičari, kockari, radoholici, zavisnici od droge, hrane, ljubavi/seksa, drugih ljudi - svi ste dobrodošli. Samo Vas molimo da se ograničite na vašu ličnu priču bez komentara i odgovora. Svačije iskustvo je podjednako vredno i značajno.

Moderator: admin

Post Reply
danicaBg

ima li koga ovde uopste?

Post by danicaBg » 25 Nov 2014, 19:48

Prvi dan, stoti put zadnjih pet godina, ne znam koja vise drma, psihicka ili fizicka kriza.... dobro bi dosao neki sagovornik,neko kn ce da razume o cemu pricam.......

naca
Moderator foruma

Re: ima li koga ovde uopste?

Post by naca » 04 Dec 2014, 21:25

Kako si draga Danice?
Baš mi je žao da je forum ovako mrtav, a koliko nekome treba vidim čitajući :(
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan...

Ivan81

Re: ima li koga ovde uopste?

Post by Ivan81 » 07 Dec 2014, 15:18

Ima ovde nekog stalno,uglavnom svi čitaju ali niko ne piše,tako da ne znam šta da ti kažem...izgleda je najbolje da ljudi razmene brojeve telefona pa da jedni drugima pomažu u krizama i tom početnom periodu skidanja sa flaše...
Dugo nisam bio ovde i pisao,krišom gledao jesam,pio svo vreme,pa evo ne pijem već par dana.
Rešio sam da iskuliram dokle god budem mogao,a nadam se da će to biti zauvek (icon_rolleyes)
To kroz šta prolaziš je normalna stvar,psihički je meni teže nego fizički,zato što sam i pio da bih pobegao od problema i relnog života.
Najbitnije je da sebi priznaš da si alkoholičar...ja u svom okruženju imam drugare koji isto cirkaju,ali zamisli oni nisu a ja jesam alkos...to ti je ono kad ne želiš da priznaš da imaš problem.
Za početak ti je važno,barem po meni,da se maneš starog načina života i na neko vreme iskuliraš to "staro" društvo...mora malo da bude te "početne izolacije".
Isto tako ja planiram da krenem na plivanje,dva puta nedeljno,bazena zatvorenih a odličnih po Bg-u koliko hoćeš,cena jeste malo veća,ali nije veća od one koju popijemo za nedelju dana našeg pijanog života...
Sve u svemu eto to je to...pozz.

P.s.

Ako te nešto muči i ako ti je lakše piši na PP (privatne poruke) pa se kuckamo...

P.s.

Pozz za Zvezdu od mene ;)

HenryHooge

ima li koga ovde uopste

Post by HenryHooge » 20 Mar 2019, 13:58

ima nas ali ne u tako velikom broju....cak mislim da nas ima premalo ali i ako nas ima vise volimo zenska stopala

Post Reply