Kako da nikada vise nepopijem

Na ovom forumu možete da ispričate svoju ličnu priču, od početka do kraja. Alkoholičari, kockari, radoholici, zavisnici od droge, hrane, ljubavi/seksa, drugih ljudi - svi ste dobrodošli. Samo Vas molimo da se ograničite na vašu ličnu priču bez komentara i odgovora. Svačije iskustvo je podjednako vredno i značajno.

Moderator: admin

milan011

Re: Kako da nikada vise nepopijem

Post by milan011 » 05 Jul 2016, 22:19

Dobro vece alkosi moji jel neko za sokic, ja upravo cevcim hladnu kolu a sta da kazem prodje i ovaj dan cetvrti, nista narocito posao posao i samo posao.Nego sada bas razmisljam za desetak dana ce godisnji odmor i more sa zenicom i drustom a svi piju grrrrrr ko ce izdrzati neznam, al jedno sigurno znam sutra nepijem!!!Vkojo kako napreduje treznoca?Veliki pozdrav tetka Naci.

naca
Moderator foruma

Post by naca » 06 Jul 2016, 08:34

Bravo za tebe Milane. Evo ja pijem vodu i samo vodu,
al jbg, pijem iz pivske krigle i to mi je velika mana.
Uvek vučem tu kriglu za sobom po kući (icon_rolleyes)
Idemooooo dan po dan - pozdrav Vkoja
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan...

milan011

Post by milan011 » 06 Jul 2016, 19:28

Ja sam stoka ufff popi 4 piva na poslovnom rucku,al nisam nastavio dosao sam kuci pobegao sam u svoju sobu da mi zena nezvoca i skidam sebi sve redom, al neka ziv sam covek necu se sad obesiti, sutra sigurno nepijem dan 0.Veliki pozdrav za tetka Nacu

vkoja91

Post by vkoja91 » 06 Jul 2016, 21:05

Juce sam pio i vinjak i pivodanas sam otisao po lubenicu pa sam kupio i pola litra rubina.

Synthetics

Post by Synthetics » 09 Jul 2016, 22:24

naca wrote:(P.S. Postoji samo jedna stvar u AA, koja je mnogo lošija od ove kada član ne radi korake, a to je: Da radi korake sam.)
Ovo ne razumem!

Warnerjuh

Post by Warnerjuh » 16 Jan 2019, 15:02

A joj, svaka ti cast. Meni je najgori dio poroda bio kad su me pregledavali. Cim bi me netko takao, bolilo je vise nego ista drugo. A da mi je dosao pomoci da se otvorim... mislim da bih mu pomogla da se onesvijesti. <i></i>
<a href="https://www.noriualaus.com/zojirushi-ns-lac05-review/">https://www.noriualaus.com/</a>

TimothyEffeX

Post by TimothyEffeX » 01 Feb 2019, 16:19

sorry, prica je u neku ruku zalosna sa stretnim zavrsetkom na srecu ali nisam se odavno ovako do
o nasmijala...<
><
>Sjajna si- Grgi <
><
>P.S. Ja sam rodila na carski tocno prije tri godine ali sam provela mjesec dana u Merkuru, vidjela i cula svega i svacega tako da mi je kakaofonija koju tako zorno opisujes vise nego poznata . <i></i>

Post Reply