Radionica 12 koraka u Beogradu

Ovde možete da saznate sve o oporavku od raznih oblika zavisnosti koji nude programi u 12 Koraka; da pronađete podršku ukoliko želite da pomognete sebi a ne znate kako.

Moderator: admin

Post Reply
kole

Post by kole » 20 Feb 2010, 00:50

Dragi prijatelji,

Radujemo se sto mozemo da Vas pozovemo na radionicu 12 koraka
koja ce se odrzati u Beogradu od Petka 30-og Aprila do Nedelje 2-og Maja 2010.

Nas AA prijatelj Herb K. ce govoriti o svom iskustvu "ziveti 12 koraka"
Ovo je uzbudljiva prilika za sve programe 12 koraka u regionu jer je Herb vrlo poznati govornik u Americi i Evropi.

preliminarni raspored za vikend koji pocinje 30-og aprila mozete pogledati na podforumu AA za English speaking prijatelje.

Za nas je vazno da saznamo koliko ljudi bi otprilike prisustvovalo radionici da mozemo da se organizujemo na vreme. Bili bi smo Vam zahvalni da obavestite i druge o ovom dogadjaju tako da bi nas i oni mogli kontaktirati.

Molimo Vas da nam javite da li ste zainteresovani i da li cete nam se pridriziti za ovu izvanrednu priliku.

In fellowship,
clanovi Beogradskih AA grupa
One Day At A Time
D A N A S N E P I J E M

kole

Radionica o Velikoj Knjizi AA Beograd April/Maj 2010

Post by kole » 05 Apr 2010, 21:28

Radionica o Velikoj Knjizi AA

Iskusite moć 12 koraka

OTVORENO ZA SVE ZAINTERESOVANE DA UNAPREDE SVOJU DUHOVNOST POMOĆU 12 KORAKA

Prostorije AA u dvoristu Katoličke crkve - KRISTA KRALJA,

KRUNSKA 23, BEOGRAD

Petak, 30 APRIL – Nedelja, 2. MAJ 2010.

Petak:

18h – 19:30 Okupljanje i registracija

19:30 – 21h Otvaranje konvencije, predstavljanje Herba i upoznavanje sa rasporedom za vikend

21h Druženje

Subota:

10h – 12h I, II, i III korak

12h – 13h Pauza za ručak

13h – 16h IV korak

16h – 16:30 Pauza za kafu

16:30 – 18h V, VI, i VII korak

18h – 19:30 Pauza za večeru

19:30 – 21h Pitanja, odgovori i pregled dana

21h Druženje - Žurka

Nedelja:

10h – 11h VIII i IX korak

11h – 12:30 X i XI korak

12:30 – 13:30 Pauza za ručak

13:30 – 15h XII korak i vežbe meditacije

Govornik/Organizator – Herb K.

Herb je trezan od 21. februara 1984, iskusio je duboko duhovno buđenje kao rezultat rada na koracima u Velikoj Knjizi. Od tada, bio je uključen u širenje AA poruke kroz sponzorstvo, organizujući radionice i vodeći skloništa za nemoćne. 2004. godine je napisao knjigu “Vodič 12 koraka za korišćenje Velike Knjige AA”. Mnogima je bila od velike pomoći kao radna knjiga, pri proučavanju Velike Knjige.

Herb je u braku 43 godine, ima troje odrasle dece, sedmoro unučića i živi u Kaliforniji, SAD. Herbov životni put uključuje 7 godina provedenih u sjemeništu, diplomu iz psihologije, i 40. godišnju karijeru konsultanta za kadrove, odakle se penzionisao 2006. godine.

Da bi događaj prošao glatko, potreban nam je približan

broj članova koji ce prisustvovati, pa Vas molimo da nas

obavestite o Vasem eventualnom dolasku,

putem E - maila

DOBRODOSLI
One Day At A Time
D A N A S N E P I J E M

tomislav

Re: Radionica 12 koraka u Beogradu

Post by tomislav » 02 May 2010, 11:28

Dragi prijatelji!
Žao mi je što nisam sa vama ali sam u mislima sa Vama.Nadam se da ste dobili puno toga jer ta iskustva nemaju cijenu.Mir i spokoj 24h želi Vam Tomislav

kole

Re: Radionica 12 koraka u Beogradu

Post by kole » 03 May 2010, 14:03

Hvala ti dragi prijatelju,

bas mi je zao sto niko od vas iz Osijeka nije mogao doci,doduse imali smo jednog prijatelja iz Zagreba,tri iz Londona i jednog iz Makedonije, a na radionici je bilo fantasticno- preko cetrdeset ljudi, Herb K. je zaista impozantna licnost i 26 godina u AA, napisao je poznati vodic kroz 12 koraka upotrebljavajuci Veliku knjigu i ja sam fasciniran njegovim jednostavnim objasnjenjima i predlozima- o koracima i kako ih prelaziti. (doduse vodic mu je zahtjevan ali odlican- vi ga imate doneo sam vam ga jos pre dve godine)) , takodje , snimio je puno CD-ova svojih radionica o programu 12 koraka koji su izvanredni.
Osecam se silno obogacen i malo drugaciji...
Eto toliko za sada pa se valjda vidimo u Trogiru, Osijeku ili u Beogradu dace Bog.

Zagrljaj i mir 24h
One Day At A Time
D A N A S N E P I J E M

hawkHat

Post by hawkHat » 22 Sep 2018, 16:43

ZnaДЌajno mi je ovo bilo, jer sam sada bolje informisan

Ali najzanimljivije je ЕЎto ne prestajem da dodajem stvari, kad ovako sagledaЕЎ mnogo se bre stvari radi po Beogradu

Post Reply