ANALITYCS - otišao je tiho i ušao u legendu

Ovde možete pisati teme o hobiju, sportu, ishrani ... koje ne moraju biti u vezi sa osnovnom temom ovog foruma

Moderator: admin

natasha
Moderator foruma

Re: Šta mi se ne sviđa u AA

Post by natasha » 26 Nov 2012, 16:07

Rebus wrote:Nisam bio nepristojan i držao sam se treme
Ne znam da li je ovo lapsus linguae ili zaplićeš jezikom ali složila bih se s tobom, držiš se ti svoje treme i straha kao pijan plota.
Uzmi sta ti odgovara, ostalo zaboravi...

naca
Moderator foruma

Post by naca » 26 Nov 2012, 16:48

Analiticki, moram nesto da te pitam.
Kako ti tumacis sebe tj svoje pisanije na forumu,
kada svakome nalazis mane i kritikujes,
a o sebi nista ne pises.
Kako se ti u stvari osecas? Kakav si ti u dusi? Ko si ti? (ne mislim na licne podatke)
Zasto ti je toliko stalo da analiziras druge?

Veruj mi da je "kvaka" u analiziranju i popravljanju SEBE.
Drugi su takvi kakvi su. Ljudi su.
Sta ja imam od toga, ako procenjujem ili kritikujem tebe? - NISTA.
Ali zato Bogami imam veliku dobit, pokusavajuci da prihvatim da si i ti covek i da si takav kakav si.
Al sam se umorila malo od pokusavanja da te razumem i vise se i ne trudim,
jer nemam sta da razumem.

P.S. Moj potpis lepo kaze: citaj crvena slovca (icon_e_wink)
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan...

maya

Post by maya » 26 Nov 2012, 16:55

I ja sam se umorila od Analyticsa, Helpa, Rebusa... Njegovi postovi su odavno izgubili smisao, nemaju nikakvu važnost, nemaju poruku. Njegov boravak ovde nema nikakav cilj, ni svrhu. On samo pravi sranja. Ja ga od sad ignorišem.

naca
Moderator foruma

Re: ANALITYCS - otišao je tiho i ušao u legendu

Post by naca » 26 Nov 2012, 16:57

natasha wrote:Hoćeš da kažeš da je ovo tema ogovaranja, prepucavanja i osuđivanja?
Neeeeeeeeeee necu to da kazem,
nego osecanje "žara" koje mi se javilo, dok sam citala sve napisano, nedostaje mi (icon_e_wink)

natasha
Moderator foruma

Post by natasha » 27 Nov 2012, 13:33

naca wrote: nego osecanje "žara" koje mi se javilo, dok sam citala sve napisano, nedostaje mi
Ja sam imala potpuno druga osećanja dok sam to čitala i slagala u jednu temu.

1. Bila sam zbunjena i ljuta zbog toga što smo zapustili forum i dozvolili da se i sa tako malo aktivnih članova nagomila tako mnogo nebuloznih postova. Pa se i to malo postova što bi moglo imati smisla nije moglo očuvati, nego je svo jadno iskasapljeno i iseckano...

2. Bilo mi je i drago što se pojavio način da Rebusitiksu pokažem zahvalnost što nas je pokrenuo na akciju za promene. Za mene sve to ima mnogo dublje značenje i u realnom i u simboličkom smislu.

3. Bila sam i tužna što i iz ovo malo njegovih sačuvanih postova vrište tuga, nesreća, jad i bes... Neću da mu ćutim i povlačim se kao što ni jednom detetu ne bih ćutala kad počne da histeriše i baca se po zemlji. Ali prizor tantruma histeričnog deteta, ma koliko ljutio, istovremeno izaziva i duboku tugu.

maya

Post by maya » 27 Nov 2012, 14:38

Slažem se sa Natašom. Ni ja više neću nikome da ćutim, nego ima da kažem odmah sve što mi smeta. Ja sam toliko dugo ćutala i bila fina i dobra sa svima...To ne vodi ničemu. Moraju da postoje granice.

Analytics je bio u pravu za mnoge stvari i tačno je da je on doprineo tome da se ovaj forum pokrene i da se mnoge stvari koje nisu valjale promene. Ja sam volela njegove postove, njegov način razmišljanja mi je jako interesantan.

Ali neću da mu dozvolim da me naziva maloumnom i bezumnom zato što idem na sastanke i što je to moj način da se izborim sa alkoholom.

Baš mi je zasmetao taj njegov komentar. Uvredio me.

natasha
Moderator foruma

Post by natasha » 28 Nov 2012, 02:16

maya wrote:I ja sam se umorila od Analyticsa, Helpa, Rebusa...
maya wrote:Moraju da postoje granice.
Nisam imala priliku da citam Helpa jer je to bilo u vreme moje pauze od forumasenja, a po povratku na ovaj forum zatekla sam samo odgovore na njegove postove(opet ista prica!).

Molim vas recite mi, da li je i Help uradio istu stvar kao i njegova inkarnacija Analitycs - izbrisao svoje postove i otisao sa foruma pa se posle vratio kao Analitycs? Jer ako je to uradio vec dva puta do sada, samoobrisao se pa se posle vracao kao drugi user... Pitam se ima li tu oko takve vrste ponasanja nekih pravila, koliko puta dozvoliti jednom coveku da se brise i pise i odlazi i vraca...? Stvarno, gde su granice?

naca
Moderator foruma

Re: A ja ne znam sta cu

Post by naca » 04 Dec 2012, 11:50

Analiticki sjasi sa tudje licne price.
Sreca tvoja da ne umem da premestim post.
Na tvojoj temi sikci koliko god hoces i pisi o cemu god hoces.

Ovo ti je UPOZORENJE od moderatora:
Na ovoj temi ne pisi ono sto sa temom veze nema.
Ako ovde nastavis, banujem te na 7 dana,
i zato te molim, pisi na svojoj licnoj prici.

naca
Moderator foruma

Post by naca » 04 Dec 2012, 12:00

Rebus wrote:Ja ne menjam mišljenje kao donji veš.
U tome i jeste fora,
sto sam bila EGOcentricno ubedjena da sve najbolje JA znam,
sada zelim da menjam misljenje, jer su me moji stavovi doveli do toga,
da budem alkoholicarka, sama, odbacena, nesto slicno kao ti ;)

natasha
Moderator foruma

Post by natasha » 04 Dec 2012, 14:06

Rebus wrote:Pa nisam ja valjda brisao vaše postove i tumbao ih sve na jedno mesto da izgube kontekst i smisao.
Ne, ti si brisao svoje postove, a usput si dva puta otišao preteći da se nikad više nećeš vratiti i oba puta se vratio. Toliko o tvom „nemenjanju mišljenja“.

Tvoji postovi su svi na isti kalup, i zato će svi da lete u jednu od tri teme koje jedino i večito obrćeš – možeš čak i da biraš da li hoćeš da to tvoje virtuelno zmijsko siktanje šaljem u temu Analitycs, Napokon ili Šta mi se ne sviđa u AA. Dalje od toga ne možeš da dobaciš koliko vidim.

Žao mi je Rebus, ali dojadio si i bogu i narodu svojom malicioznošću, nadrndanošću, zlobom i besprizornim laganjem. Dobio si drugo upozorenje od moderatora, pazi šta pišeš da ne stigne i treće. Ako stigne – ode ti zauvek i nećeš se više vraćati, to mogu da ti obećam. Ako ti se ostaje ovde – molim te saberi se i upristoji se.

Post Reply